Zasilacz impulsowy, 24VDC, 15A, 360W, 85÷264VAC, Dł.przew.wyj: 1m GST360A24-C6P
Dostępność:
tymczasowo niedostępny
Dostępność:
tymczasowo niedostępny
Zapytaj o produkt