Zasilacz impulsowy, LED, 16,8W, 12÷48VDC, 350mA, 90÷264VAC, IP42 APC-16-350
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt