Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 240W, 48VDC, 5A, 85÷264VAC, 95 TIB 240-148EX
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt